درباره موسسه

معرفی موسسه :
موسسه خیریه با دستهای شکوفا هم اکنون با بیش از 1300 عضو اعم از سرپرست خانوار - دانش آموز - دانشجو - ورزشکار و ... در سطوح مختلف سنی از سال 1381 در سطح استان گیلان با ارائه خدمات مختلف به مددجویان و خانواده های ایشان فعالیت رسمی خود را با مجوز از سازمان بهزیستی و نیروی انتظامی آغاز نموده است.
این موسسه با حمایت مردم خیرخواه و فهیم استان گیلان توانسته است به موفقیت های شایان توجهی دست یابد. درآمد:
درآمد موسسه خیریه با دستهای شکوفا از طریق جمع آوری اعانات و صندوق های خیریه و کمک های نقدی داوطلابانه مردمی و ارگان ها و سازمان های مختلف بوده و درآمد حاصل نیز صرف کمک هزینه های معیشتی و خرید لوازم ضروری زندگی - کمک هزینه های آموزشی و درمان و پزشکی - ایاب و ذهاب و ساخت و تعمیر منازل مددجویان, اعزام به اردوهای سیاحتی و زیارتی و غیره می گردد. فعالیت ها:
موسسه خیریه با دستهای شکوفا برای اولین بار در سطح کشور موفق به خرید و تجهیز خوابگاه و جهت اسکان و استفاده دختران نابینا گردیده است و علاوه بر این اقدام به تاسیس اموزشگاه کامپیوتربه نام دستهای شکوفا و موسسه فرهنگی قرآنی به نام جابربن عبدالله انصاری نموده است.
در مورد خوابگاه پسران به دلیل اینکه نتوانست خوابگاه مستقلی خریداری نماید در همین ساختمان اداری مکانی را جهت اسکان آنان در نظر گرفته شد.
یکی دیگر از فعالیت های موسسه اجرای طرح حامی می باشد و طرح دیگر پرداخت حق بیمه تعدادی از مددجویان می باشد  تا بتوانند از مزایای بازنشستگی استفاده نمایند و بازتوان گردند و این امر در مورد تعدادی از آنان محقق گردیده و نیز برگزاری کلاسهای آموزشی بریل و سواد آموزی و قرآن آموزی و اپراتوری تلفن و کامپیوتر و حتی برگزاری تئاترهایی با درون مایه زندگی نابینان از دیگر فعالیت های موسسه با دستهای شکوفا می باشد.

حاضرین در سایت

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

  • 1
  • 2

ورود به سایت